Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nehezebb úgy teherbe esni, ha...

Nehezebb úgy teherbe esni, ha nem apadt el teljesen nullára a tej, hanem még 1-1 csepp van benne?

Figyelt kérdés
1 hónapja nem szoptatok, de még 1-1 csepp tej jön a mellemből. Gond lehet, ha babát szeretnénk?Feleslegesen nem gyógyszerezném magam, a ciklusom pontos, 28 napos (napszakban különbözik csak, hogy mikor jön meg).
2012. nov. 16. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak akik szoptatás közben is teherbe tudnak esni...szóval szerintem az a pár csepp nem számít:)
2012. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Őszintén a második baba úgy jött, hogy az első kizárólag szopizott még, onnan tűnt fel, hogy várandós lehetek, hogy 3 napig tejfölös kenyeret ettem. Szóval akkor ez nem jelent gondot mindenképpen? Annyifélét olvas az ember... hogy magas prolaktin, meg vetélés, meg stb. :(. Persze 6 hónapos terhesen is szoptattam még, csak most túl sokat olvastam...

Egyik ismerős ijesztett rám, hogy nagy baj van, ha még jön tej a mellemből, de én még várnék 1 hónapot legalább, mert a mensim olyan pontos lett, mint még soha, ebből meg úgy érzem, minden oké.

2012. nov. 16. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok.Szerintem nem lenne baja az új babácskának de ha ugy érzed akkor tényleg várj inkább,de szerintem akkor se gyógyszerezz.:)Sok sikert a kicsihez!!:)
2012. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 8 hónapja hagytam abba a szoptatást, és a mai napig van tejem. Most 15 hetes terhes vagyok, én is hallottam hülyeségeket, de nem érdekel, mert nem igaz.

Szerintem nyugodtan elkezdhetitek a babaprojektet:)))

2012. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Áh, akkor jó :). Megnyugodtam :). Nem szeretném rögtön gyógyszerezni magam mindenfélével, majd csak újévtől szeretnénk elkezdeni a "babaprojektet" :).


bocsi, hogy ilyen értetlenkedő vagyok, csak most minden új a második baba után, pl. tök jó, hogy beállt a ciklusom, a peteérésemet is megérzem (bár nem kellemes), szóval minden új, ezért vagyok ilyen bonyolult :). Köszi a válaszokat, akkor nem aggódom :).

2012. nov. 16. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!