Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen modszerekkel tudjatok...

Milyen modszerekkel tudjatok rabirni a picit hogy ne aludjon el szopizas kozben?

Figyelt kérdés
Letezik hogy jollakik ot perc alatt?Mert szopik ot percet ,persze nagyon ehes volt,azt gondolnam hogy most aztan mindent bele,errefel elalszik es nem tudom felebreszteni,de van olyan hogy egy ora mulva megint enne.Vajon nem eleg a tejem?
2009. aug. 18. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyi idős. A nagyobb babák ugyanis már 5-10 perc alatt jól tudnak lakni. Azonban ha még picike, akkor ez sajnos ezzel jár, mármint egy újszülöttel általában. Én annak idején a fülét csipkedtem, a nyakát bizdergáltam, illetve a talpacskáit masszíroztam, hogy ne ájuljon ki, több-kevesebb sikerrel.

Ne aggódj, valószínűleg elég a tejed, csak mivel belealszik a kajába, megéhezik. Illetve a kisbabák szeretnek cicin "lógni", szeretik közel tudni magukhoz az anyukájuket. Ha nem sír, és érzed, hogy amikor szopik, jön a tej a melledből, biztosan elég.

Kitartás!

2009. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!