Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes babám 6x7x80-110-akat...

2 hetes babám 6x7x80-110-akat eszik. Sok ez neki?

Figyelt kérdés

2740-el születtünk már a kórházban is nagyon falánkak és iszonyatosan türelmetlenek voltunk.Most 2820-ak vagyunk.Sajnos nagyon kevés a tejem napi 150ml,a többit tápszerrel tótólom(6x7x 80-110ml).Pár napja voltunk a gyerekorvosnál ő meg volt elégedve a gyarapodásával.

De olvastam,hogy 150ml/testsúly kg/nap a normális.

Akkor én túletetem?

Nagyon üvölt ha nem lakik jól,akár egy órán át is.


2009. aug. 18. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

szia


Nekünk is kb. e korú a babánk. /2 hetes, és 5 napos/

Nekünk is ált. egy nap megeszi a 7-800-at. Ennek csak örülni kell!! :) Mi 3350-el születtünk,3100-al jöttünk haza,és most olyan 3700 grammosak lehetünk.. Nekem amúgy van,hogy még a 120 gramm is lecsúszik neki..:) Azt még hozzáteszem,hogy most vasárnap 11-szer!!! evett...Akkor ette meg a 800-at..:) Ma volt kint a védőnő. Kérdezte,hogy mennyiket eszik. Mondtam neki,hogy van,hogy 60-at,de van,hogy 120-at is megeszik egyszerre.. Pont meztelen volt a kis drágám,mikor jött,és már akkor mondta,hogy jó nagyot nőtt,meg,hogy biztos,hogy rendesen gyarapszik..:)

Szerintem nem lehet őket túletetni... De aztán lehet,hogy rosszul gondolom...Bár azért,ha már látom,hogy mennyit is evett a picúr /lemérem/,és én úgy gondolom,hogy nem kéne többet,akkor nem kínálom már neki..,mert félek,hogy fájna utána a pocija.


De amúgy írtad,hogy ha nem lakik jól,akkor üvölt...De hogy nem lakik jól,mikor írtad,hogy tápszerrel pótolod a hiányt??

2009. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3750 grammal született 10 hete a kislányom.

Most átlag napi 120-150-et eszik egy evésre, néha kevesebbet, napi 600-700 között van az adagja.

Már 5500 gramm.

Annyit egyen, amennyi jólesik. Bár én csak az anyatejről tudom ezt mondani, a tápszert nem ismerem, lehet, hogy azzal lehet túletetni.

Nekem volt, hogy 200-at bevágott és 2 óra múlva ordított, mert éhes volt. Máskor 80 grammal egész éjjel alszik.

6-7 alkalommal eszünk.

2009. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 20. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!