Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Beteg leszek lehet igy szoptat...

Beteg leszek lehet igy szoptatni? Torkom már fáj orrom is kezd bedugulni. Férjem egy hete beteg. Lányom orra is bevan dugulva és lázas is volt meg hányt is de tegnapelött oltást kapott.

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Elvileg akkor nem lehet szoptatni ha magas lázad van, egyébként igen. Na meg persze ha valami olyan gyógyszert szedsz be, de azt úgyis megbeszélnéd előtte az orvossal.
2012. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xStefix ***** válasza:
100%

Bármilyen láz mellett lehet (és ajánlott is) szoptatni, csakis attól függ, fizikálisan képes vagy-e rá. De nincs hő-határ. (szaktanácsadói válasz)

Gyógyszert akkor vegyél be inkább, ha nagyon muszáj. Ha iratni kell, szólj, hogy szopi mellett szednéd.

Jobbulást!

2012. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. dec. 5. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy tudom, hogy még jó is, ha ilyen enyhe betegségnél szoptatsz, mert a szervezeted termeli az ellenanyagokat, amiket a baba a tejcsiben szintén megkap, tehát mondjuk egy egyszerű megfázást lehet, hogy el se kap, vagy csak enyhébb változatban...

Gyógyszer helyett pedig természetes gyógymódok...

Nekem a torokfájásra a Tantumverde szokott beválni, a megfázása pedig Amol-lal szoktam gőzölni, simán belecsepegtetem a lobogó vízbe, fölé hajolok, klasszul kitisztítja az orrot, arcüreget...

2012. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet betegen is szoptatni. Akkor is, ha magas lázad van.
2012. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!