Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azt javasolta a védőnő h...

Azt javasolta a védőnő h minden szoptatás után fejjem ki a maradék tejet abból a mellemből amelyikből szoptattam. Miért? És meddig kell fejni? Mert végtelenségig tudnám mert mindig jön belőle...

Figyelt kérdés
Nem feszülnek a melleim mert leszívja a kicsi nagyon szoval nem azért mondta. A következő szopásig mire ujra arra a mellre kerül a sor lesz elég tej benne a babának? Nekem csak az elején volt mellfeszülésem azota puhák a melleim de van tejem elég.
2008. máj. 28. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a védőnő azért tanácsolta ez, mert minnél jobban kifejed a melled,annál több tejed lesz.
2008. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha van elég tejed felesleges. Kislányom 4 hónapos, még sosem fejtem.
2008. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fejés azért kellhet, hogy megelőzd a gyulladást és ha folyamatosan fejsz is akkor annál tovább lesz tejed. (kereslet-kínálat egyensúly).Így biztosítos azt is hogy a következőszoptatásra is megfelelő mennyiségű tejed legyen.
2008. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Normális esetben nem kell fejni, hiszen folyamatosan termelődik a tej. Én csak akkor fejtem, amikor túl sok volt, és nagyon feszült, akkor is csak egy picit, hogy kibírjam a köv. etetésig, illetve mikor úgy tűnt, hirtelen több tejcsi kell.
2008. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha benne marad,begyullathat és az elég kegyetlen tud lenni.
2008. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt azért tisztázzuk már, hogy a mellgyulladást általában a tejcsatorna-elzáródás okozza, amit kiválthat akár pont a fejés is. Ha nem feszül és van elég tej, felesleges fejni.
2008. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!