Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel szárítjátok a kézi pumpát?

Mivel szárítjátok a kézi pumpát?

Figyelt kérdés
Fejés után elmosom,sterilizálom,de néha még 24 óra alatt se szárad ki mindenhol teljesen,marad egy két csöpp.Tudok szoptatni,de szeretnék elrakni tartalékba.Aki naponta többször fej,ezt hogy oldja meg,úgy tudom letörölni nem lehet.

2012. dec. 15. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Első baba, ugye?:) Csak mert az első fiamnál én is gondba' voltam az ilyenekkel, most a másodiknál már nem foglalkozom vele, sőt, nem is főzőm ki minden alkalommal, csak alaposan elmosom, és bizony nem szárad meg teljesen a következő fejésig. Szerintem ez nem probléma, a Picikémnek sincs semmi baja, 3 hónapos. Take it easy!:)
2012. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom és eszerint is csináltam, amikor fejtem, hogy ha sterilizálva van és a doboz, edény nincs felnyitva 24 órán át steril marad. Ha meg amúgy sem fejsz, hagyod megszáradni, és ha ismét kell 10 perc alatt ki tudod sterilizálni. Az sem baj ha pár csepp marad rajta, mert ugye az is steril, én nm foglalkoztam azzal a pár cseppel. A tárolásról annyit, hogy az elején tettem el, most dobhatom ki, mert nem kellett.
2012. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam azzal a pár csöppel foglalkozni, ha nagyon vizes marad, akkor tiszta papírtörlővel felitatom róla a vizet.
2012. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!