Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől fájhat a mellem? A...

Mitől fájhat a mellem? A lányom 18 napja nem szopik. Első szülés után gyorsan elapadt a tejem.

Figyelt kérdés

Most viszont mára elkezdett fájni a cicim,olyan mintha fel lenne pumpálva,megnyomtam még spriccel a tejci belőle,és nagyon fáj a mellbimbóm is,muszáj szoros melltartót vennem,mert ha csak megmozdul is fáj:((.

Na de ennyi idő után fájdulna meg?Nem rögtön kellett volna?

Mensim szept.2-ra várom.

Arra is gondoltam,hogy talán annak az előjele, de máskor sosem fájt:(

Párommal védekezés nélkül most 5.-én mensim első napján és pharmatex kúppal a 15 napon(20.-án) voltam együtt.Tehát terhes nem hinném,hogy vagyok, és még tünetek sem lennének.

Szerintetek mitől lehet?


2009. aug. 25. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, szerintem ha még van a cicidben tej akkor attól. Vigyázni kell, mert csűnyán begyulladhat, becsomósodhat ha benne marad a tej. Nincs mellszívód? Mindenképpen ki kéne fejni ami még benne van, amíg el nem apad teljesen. Mennyi idős a lányod? Lehet, hogy valamiért újra elindult a tejtermelés.
2009. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

A lányom 23 hónapos.Én is a bent maradt tejre gondoltam, de sokan azt mondják ne fejjem.Köszi,hogy írtál.


Még annyit hogy 11.-én megszakítással voltam az emberkémmel:))De mivel hányingerem is van, és a derekam is fáj,mint mielőtt megjön ezért nem gondolom ,hogy terhes lennék.

2009. aug. 25. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!