Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, akinek az első...

Van olyan, akinek az első szülése viszonylag gyorsan (5-6 óra alatt) lezajlott, ellenben a második szülése hosszabb és fájdalmasabb volt? (problémamentes szülés esetén)

Figyelt kérdés
szóval csak azt szeretném tudni, hogy mennyire gyakori, hogy egy viszonylag gyors és komplikációmentes szülés után megkínlódjon az ember a másodikkal.
2010. okt. 3. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem a 2. szűlésem rövidebb ideig tartott, viszont nehezebben, fájdalmasabban zajlott le.
2010. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első szülésem nagyon gyorsan, másfél óra alatt zajlott le. Sima szülés volt, de nem volt annyira vészes.

Amikor kiderült, jön a kistesó és beszéltem a szülésznőmmel, rögtön azzal kezdett, hogy készüljek fel, sokkal fájdalmasabb lesz. Bejött. Szintén rövid szülés, kb. 2és fél óra, de borzalmasan fájt. Halálfélelmem volt. Bár lehet, hogy az is közrejátszott, hogy a kisfiam 4200gr volt. Azért sikerült természetes úton megszülnöm őt is.

Most várom a harmadikat. Kíváncsi vagyok...

20hetes kismama

2010. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első és a második is másfél óra volt,ráadásul a második sokkal kevésbé fájdalmas,szinte csak az utolsó 15 perc volt kemény.
2010. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én az elsöt 2,5ora alatt szültem a végén vákumal ö 4050g 59cm volt a másodikat 1,5ora alatt vágás,fájdalomcsillapito nélkül ö 4200g 60cm volt és cseppet se fájt jobban mint az elsö most várom 3dik babaámat márciusra..
2010. okt. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!