Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós Anyukák! Nektek...

Szoptatós Anyukák! Nektek milyen praktika vált be orrdugulás ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon meg vagyok fázva, folyik az orrom és amint vízszintesbe kerülök bedugul az orrom. Így sajnos nem tudok elaludni, csak küzdök és a plafont bámulom. Az orrcsepp ugye ilyenkor tilos, a tengervizes befújás nem vált be, ahogy a mentolos cukorka, a párásítás és a szájon át való lélegzés sem. Éjjel kb. 3 órát aludtam emiatt és most sem tudok pihenni, mert nem kapok levegőt!
2012. dec. 30. 14:27
 1/7 Denisa W. ***** válasza:
Unguentum nasale (Naturland) orrkenőcs, pár száz forintba kerül a patikában, nekem mindig beválik, egész éjjel hat szinte. A betegtájékozatója nem kifejezetten ajánlja szoptatás alatt, de nem nyálkahártyára szoktam kenni (nem kerül bele a vérkeringésbe), és csak illóolajokat tartalmaz. Szóval én terhesség és szoptatás alatt is használom, nagyon kevés elegendő belőle.
2012. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Baby luuf.

Nem felnőtteknek van, hanem babáknak, de nekem bevált. :)


Jobbulást!


És boldog új évet :)

2012. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rengeteg folyadék (napi 4-5 liter) és c vitamin marékszámra. Ez a kettő engem 1-2 nap alatt mindig helyretesz.
2012. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsanat,h visszakerdezek,de miert tilos az orrcsepp?
2012. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nasivint használok, terhesség alatt is kellett, mert nekem ráadásul fél tüdőm van.

Engedélyezte az orvos.

Nem tilos szoptatás alatt sem.

2013. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Azert kerdeztem,mert az orvos nekem is azt mondta,h lehet orrspray-t hasznalni,mert helyileg hat.Gondolom nem hetegig,de mertekkel biztosan.
2013. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rinathiolt/Novorint használok, inkább nem is mondom meg hány éve. A Nőgyógyásszal, Gyógyszerésszel és Allergológussal is megkonzultáltam és mivel lokálisan ható, érösszehúzó hatású, nem szívódik fel!!! Terhesség alatt is használtam és most is szoptatás alatt. Itt gurul mellettem a makk egészséges Kisbabám! Mivel terhes/szoptatós kismamákon nem tesztelnek, semmire nem vállalják a gyógyszergyárak a felelősséget, még bagatel szerekre sem...így egyszerűbb. Nekik...
2013. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!