Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, hogy ne egyen...

Mit csináljak, hogy ne egyen egész éjjel 1 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Nappal kiüríti az egyik cicimet, utána átrakom a másikra, és abból is eszik 10-15 percet, majd avval kezdem, amelyikkel abbahagytam. De éjszaka ráteszem az egyik mellemre, eszik belőle 15-20 percet, elalszik rajta, és nem lehet felkelteni. De így nem eszik annyit, amennyit általában szokott, felveszem büfiztetni, leteszem és egy óra múlva már megint keres. És így megy ez már 2 napja. Egész éjjel szoptatok. Eddig felkelt 2x enni, és aludt. Most meg nem :( Tapasztalat?

2013. jan. 7. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Majd kialakul. Nem biztos, hogy éhes, csak hiányzol neki. Még nagyon pici, biztos sokszor eszébe jut a szül(et)és is, ami nagyon rossz élmény nekik. Én azt csináltam amíg ez volt, hogy magam mellé fektettem, és egész éjjel a szájában volt a cici. Amikor felkelt, csak bekapta. De legalább aludtunk.
2013. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én is magam mellé tettem, amikor nyöszörgött csak be a cici a szájába, és aludtam is tovább:)
2013. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem mindig éhes. A mi kislányunk már lassan 11 hónapos, azt mondták, ha nincs cici éjjel, akkor általában átalusszák az éjszakát. Kb két hónapja leszoktunk az éjszakai evésről, mégis sokszor kelünk éjszakánként.
2013. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónapos a babám, de 2 hónapja óránként kelek. Nem azért mert éhes, hanem mert hiányzom neki.

Az első 4 hónapban is 3-4 szer keltem fel hozzá. Ez a 2 napja tartó felkelés még semmi.

Ha ettől kiborulsz kérj a párodtól segítséget, hogy ringassa vissza ő. Egyszer kelj fel te, másodszor ő. Párom is dolgozik, de szívesen segít.

2013. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hallottam róla hogy létezik olyan vizsgálat ahol megnézik milyen minőségű a tejed, lehet nincs elég tápanyag tartalma azért akar újra enni.
2013. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!