Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Colief kérdés? Segítseetek...

Colief kérdés? Segítseetek kérlek!

Figyelt kérdés

Nagyon hasfájós a babám, most vettem neki Colief cseppet.

Sajnos semmi más nem vált be eddig.

Lefejtem 10 ml anyatejet, az van írva, hogy 150 ml-hez 4 csepp. Ő egy evés alkalmával 90-100 ml-t eszik. 3 hetes lesz szerdán.

Akkor elég 3 cseppet adnom neki? Rögtön fog hatni?



2013. jan. 7. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha igazán hasfájós sajnos ez sem fog hatni.:( A kisfiam is hasfájós volt,de nagyon :( Több tízezret költöttünk mindenféle hülyeségre,semmi nem használt neki csak az idő.3 hónapos kora előtt 1 héttel úgy elmúlt neki mintha soha nem lett volna.

3 csepp elég lesz neki,remélem nektek segíteni fog nem úgy mint nekünk...

2013. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem a kezdetektől tápszeres a babám, de én is 90-100ml-hez 3-4 cseppet adtam etetésenként. Aztán úgy is meglátjátok, hat-e a dolog. Nekünk szerencsénk volt, mert mi egy csodaszerre találtunk rá a Coliefben, addig semmi nem segített, ez pedig talán 2-3 nap után már kifejtette a hatását, és kb 1 hónap alatt ki is nőtte a hasfájósságot. Csak arra vigyázzatok, hogy kb fél órával etetés előtt a tejbe/tápszerbe kell kerülnie, hogy életre keljen a benne lévő laktáz enzim, na meg lehetőleg egy etetésnél se hagyjátok ki. (Iszonyatosan drága, szerintem ha mondjuk 5-7 nap után abszolút semmi változás nincs, akkor ne költsetek rá többet.) Sok-sok türelmet kívánok Nektek, és kitartást a picurnak is:)
2013. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is csak 3 cseppet adok kb hasonló mennyiségekre. Nekünk a Colief és az Infacol együtt kb 80%ban bevált a hasfájásra. Ha valamelyiket csökkentem, akkor egyből nyűgösebb lesz az este úgyhogy tuti hat.
2013. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, mi is használtunk mellé Infacolt.
2013. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha lefejtél 10 milit abba rakjál 3-4 cseppet.majd ha jon az etetés igy meg azt majd rakd cicire.és nem 150 mili van ráirva hanem 15-20 mili.az a lényeg hogy összekeveredjen a friss tejjel a pocakben mert akkor hat
2013. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok,segített?

2013. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonom a valaszokat !:)

Jobb a helyzet a colieftol, de azert van meg, hogy faj neki, am de nem ugy mint eddig.

:)) ugyhogy en tudom ajanlani!!:)))

2013. jan. 13. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!