Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel lehet növelni a tej...

Mivel lehet növelni a tej mennyiségét? Kinek mi vált be? Elsősorban nem a fejésre gondolok, mert azt rendszeresen csinálom és attól nem nagyon lett több.

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél More milk Plust a gyógyszertárban, az nagyon jó, lesz tejed rendesen, viszont elég húzós az ára, olyan 6000FT között mozog!
2009. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

urtica urrens ch5 homeos bogyó, ez csak 500,- Ft körül van a patikában, kb. 1 heti adag, nekem használt. Ezen kívül nekem bejött még: húsleves, madártej, alkoholmentes sör (este ittam sört, reggelre dagadt a mellem), laktoherbet is iszok, de nem veszem észre, hogy nagyon sokat segít. A legfontosabb egyébként a pihenés és hogy rendesen egyél!!! Olvasgass az lll.hu oldalon, rengeteg hasznos infót találsz! Fejés helyett próbáld meg többet mellre tenni a babád, vagy szoptass két mellből.


1 éve szoptató anyuka

2009. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 27. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:

A két mellből szoptatás nálam is nagyon bevállt!! És a Milupának a Milusan teája is jó.


A fejés nálam sem okozott tejmennyiség növekedést, csak arra jó, hogy az éjszaka felgyülemlett tejet eltávolítsam, mert a kisfiam nem kel már fel éjszaka.

2009. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2009. aug. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a sok folyadék, szoptatós tea, köménymagos leves, és igény szerinti szoptatás vált be. Az elején kb 5 napig szedtem homeos bogyót is. Már 4 hónapja szoptatok, még mindig bőven van tejem. A 2. hónaptól nem teszek érte semmit, mégis van tejem. Ebből a szerencsések közé tartozom. Remélem tudtam segíteni. Itt van egy link, ami hasonlít a kérdésedhez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2009. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csalán, kecskeruta és görögszéna mag tea kombó
2009. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Naturlandos Fitolac tea, az alkoholmentes sör és az állandó szoptatás (felváltva mind két mellből) vált be. Az elején 2 hétig kevés volt a tejem aztán olvastam erről a Naturlandos teáról+ sokan(nagyon sokan) mondták hogy igyak alkoholmentes sört és ezek beváltak.
2009. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!