Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt általában...

Szoptatás alatt általában hízik vagy fogy az ember?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Általában fogy,mivel változatlan táplálkozás mellett megnövekszik a kalória- felhasználás, azt mondják, hogy napi 3- 400 kalóriát éget a szoptatás.

De van, akinél a hormonok úgy dolgoznak, hogy tartalékolásra állnak be, illetve ha a prolaktin nagyon magas, akkor még hjzhat is az ember(meg persze más hormonális eltérések esetén is, mint pl. én).

2013. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valaki fogy, valaki hizik, de elmeletileg tenyleg fogyni kene. Valaki ugyanannyi marad vegig...mint peldaul en.
2013. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minden terhességnél is lehet más,pl a lányomnál fogytam,ikerfiaimnál híztam,igaz nem sokat,de akkor is,pedig 2t szoptattam.
2013. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fogytam! Elsőnél -5 kg ment le a terhesség előtti súlyomhoz képest, a másodikkal -4 kg.
2013. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én híztam szoptatás alatt. Amikor meg abbahagytam, hirtelen eltűnt amit felszedtem...érdekes volt, csodálkoztam nagyon :)

De ahogy írták, mindenkinél más...

2013. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8. hónapig fogytam, majd hirtelen betartalékolt a szervezetem, mai napig nem tudom miért. Nem sokat, de akkor híztam.
2013. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5 hete szültem, egyenlőre híztam, mert nem nagyon mozgok itthon és eszek ha éhes vagyok, eszek ha unatkozom, eszek, ha feszült vagyok.
2013. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az első kettő lányomnál szépen lefogytam,most a 3.kiscsajt szoptatom,8 hónapos és csak hízok,már vagy 6kg-t felszedtem
2013. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapja szoptatok, és csontsovány vagyok annak ellenére, hogy többszörösét eszem, mint a férjem... Érdekes...
2013. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindkét lányomnál 8 kg körül szedtem fel a szoptatás alatt, viszont a várandósság alatt alig híztam. Szerintem alkati kérdés.
2013. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!