Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 39 fokos lazzal lehet szoptatni?

39 fokos lazzal lehet szoptatni?

Figyelt kérdés
nagyon beteg lettem egesznap 39 fokos lazam van meg este is volt.. nem lesz baja a 6 honapos babamnak ha szoptatom.. mert anyatejes. kerlek segitsetek
2013. jan. 15. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a csecsemős nővérek azt mondták lehet, aztán begyulladt a cicim, lázas voltam, szoptattam, de a dokim úgy lecseszett! Megkérdezte, hogy ki mondta hogy lehet szoptatni, és közölte, hogy lázasan nem szoptatunk. Én babám 3 napig tápit kapott, persze fejtem magam, amíg lázas voltam.
2013. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoptattam,a védönö azt mondta lehet és kell is.A nögyogyászok pedig azt mondják hogy nem lehet.Érdekes!
2013. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy lehet.
2013. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a gyerekorvos azt mondta h nem lehet.
2013. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondták,hogy:lehet
2013. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akkor most lehet vagy nem. a neten azt olvastam hogy lehet meg a gyogyszertarban is azt mondtak
2013. jan. 15. 19:17
 7/15 xStefix ***** válasza:
100%

LEHET!

A tejjel a babába is átmennek az immunanyagaid, vagyis plusz védelmet kap tőled, ezért majdhogynem "célszerű" is ilyenkor szoptatni.

És nincs hőfok-korlát sem! Egyetlen akadálya lehet a lázas szopinak, ha te magad fizikailag nem bírod. De akár 40 fokos lázzal is lehet.

(szopis szaktanácsadóktól van az infó, vagyis hozzáértőktől)

2013. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy kell!

Nekem is volt 39,6 a lázam, nagyjából a babim fél éves kora körül, hűtőborogatásban feküdtem egész nap... Szoptattam és nem lett gond :)


Mielőbbi gyógyulást Neked!

2013. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, sőt:)!

A babád kapa az ellenanyagokat, Te pedig így kerülheted el, hogy a láz mellé esetleg mellgyulladást is "összeszedj".

Amire nagyon kell figyelned, az a fokozott folyadékbevitel(lázasan egyébként is, szoptatva méginkább), és a pihenés.

2013. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
Nekem azt mondták nem lehet,mert annyira felmelegszik a tej láz esetén,hogy túl meleg lenne a baba torkának.Ezért nem tanácsos láz esetén szoptatni.De gondolom,ha leszívod és kicsit hagyod hűlni akkor nem lehet gond,ha tényleg nem árt neki!
2013. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!