Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 39 fokos lazzal lehet szoptatni?

39 fokos lazzal lehet szoptatni?

Figyelt kérdés
nagyon beteg lettem egesznap 39 fokos lazam van meg este is volt.. nem lesz baja a 6 honapos babamnak ha szoptatom.. mert anyatejes. kerlek segitsetek
2013. jan. 15. 17:19
1 2
 11/15 xStefix ***** válasza:
100%

Nemár... 36 "fokos tej" helyett 40 fokost már ne lehetne inni? Ahh, ekkora butaságot még nem hallottam. :)

(Nem neked címeztem!, csak elképesztő, milyen "gyöngyszemeket" álmodnak meg egyesek.)

2013. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 xStefix ***** válasza:
66%

Ha megkérdeznéd az illető orvosokat, hogy voltak-e szoptatási szakképzésen, gyanítom, hogy nemet mondanának... ahogy a többségük. Egyszerűen nem tanítják meg őket se az orvosi, se sehol máshol még a legalapvetőbb összefüggésekre sem. (Tisztelet a kivételnek!)

Én nem téged minősítettelek le, csak azt jeleztem, hogy ez egy fals információ, akárkitől is származik. És mivel így van, a legcélszerűbb az lenne, ha nem is adnánk ezeket tovább más anyukáknak, mert rossz tanácsnak minősülhet...

Szerintem a többi hozzászóló is hasonlóan gondolja.

2013. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 xStefix ***** válasza:
100%
Egyébként 4 éves saját szopis gyakorlatom van és önkéntes szoptatási segítő vagyok, szóval valamicskét konyítok a témához. ;)
2013. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jesszom! Akkor ha a ffi lázas, megfőnek a spermiumok? Vagy leforrázza a párját?

A női mell nem "csak" azért emelkedik ki a testéből, hogy szép legyen, hanem hőmérsékletszabályozó funkciója van annak, hogy a "testen kívül" van.

2013. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 xStefix ***** válasza:
100%
Kolléganő, ez nagyon találó volt! ;)
2013. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!