Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert nem szabad lazzal...

Miert nem szabad lazzal hoemelkedessel szoptatni? 37,8 a lazam.

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne szoptatnád? Ez csak hőemelkedés, szóval simán szoptass! 38 fok fett csillapítsd a lázad!
2009. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38 alatt nyugodtan szoptass. Nekem ezt mondta az orvos,amikor beteg voltam.
2009. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban is megengedték, hogy 38 fokos lázzal szoptassam a lányomat. Persze, kaptam lázcsillapítót, hogy ne menjen feljebb. A tiéd meg még nem is láz, csak hőemelkedés, tehát csak nyugodtan szoptass. A babád meg legalább megkapja az ellenanyagokat, így valószínű, hogy ő nem is kap el tőled semmit. Jobbulást!
2009. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 39C-os lázam volt. A doki azt mondta,h 38-ig szoptathatok. A gyerekdoki azt mondta,h még 40-osan is. Én a gyerekorvosra hallgattam,ennek köszönhetően még szoptathatok.
2009. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szoptass! Én attól lázasodtam be, hogy nem szoptattam eleget. Szép lett volna, ha azért nem szoptatok, mert lázas vagyok attól, hogy nem szoptattam ki eléggé a mellemet! (-:
2009. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!