Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aggódjak? 10 hetes babám este...

Aggódjak? 10 hetes babám este csak a felét eszi meg annak, amit reggelente és délelőtt szokott.

Figyelt kérdés
csak anyatejet kap, az éjszakát is átalussza. az esti cici után sem sír, hogy éhes lenne. elég neki ennyi?
2009. aug. 29. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányom is 10 hetes vagy nem akar enni este és inkább bealszik vagy nem hajlandó szopni le kell fejnem és üvegből issza csak meg.Egyébként jol fejlődik heti 200 gr ot.5730 gr.A Te babád mennyi?Szerintem ha hizik nincs gond!Ja és hol 2 hol 4 óránként eszik.
2009. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha átalussza az éjszakát és nem sír evés után sem, akkor ne aggódj semmi gond. Az én 3 hónapos kislányom is este kevesebbet szopizik, mint napközben és gyönyörűen fejlődik, igazi kis hurkás pufók :)

Annyit még tehetsz a magad megnyugtatása érdekében, h. hetente egyszer mérd meg, h. mennyit hízik, de csak ismételni tudom magamat, h. ha nem sír és alszik, akkor nincs baj.

2009. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az esti tej zsírosabb, táplálóbb mint a reggeli, ezért kevesebb is elég belőle. Mondjuk én is adok még neki abból, amit napközben lefejek, hogykésőbb keljen fel.:)

2009. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk pont fordítva. Este rengeteget eszik, reggel alig valamit. És mégis felkel éjszaka egyszer kajálni...Szintén 10 hetes.
2009. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!
2009. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az anyatej összetétele a nap folyamán is változik. Így este sokkal táplálóbb, így van olyan baba, aki ilyenkor alig eszik, mégis jól lakik, s nem kel fel éjjel. Nem kell aggódnod, ha nem sír, hogy éhes, tuti jól lakott!
2009. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nálunk később is így maradt. este csak egy kakaó. Sőt, ha többet szopizott, akkor nem tudott jól aludni.

Megnyugtatásul nézz bele: [link]

2009. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!