Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+2napos vagyok! Normális...

19+2napos vagyok! Normális ez? Reggelente egyáltalán nem érzem a mozgásokat, sőt délelött sem! És vannak olyan napok amikor nagyon sokszor,és van hogy egyáltalán nem!

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi idősen persze, hogy normális. Még rengeteg helye van bent a picinek. Én a 22. héttől érzem minden nap, szóval még ne aggódj.
2009. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ilyenkor még elég nagy helyük van a babáknak, nem mindig mozdul úgy, hogy Te is érezd. Én ennyi idős terhesen sokat aggódtam, hogy miért nem mozog...aztán rájöttem, hogyha hanyatt fekszem, akkor jobban érzem a mozgását. Próbáld ki! Evés után pihenj le egy kicsit (ha megteheted) és figyeld a picurt. Tuti be fog indulni:)

További boldog babavárást!


5 hetes kislány anyucija

2009. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a 18 héttöl kezdtem érezni a mozgást, de egészen a 20-21.-ik hétik csak ritkán. volt, hogy egy nap csak 1-2-szer, akkor is este felé.A 21.-ik héttöl viszont már szinte egész nap éreztem, hogy mozgolódik. Aggodalomra semmi ok. Ez így természetes.

Boldog babavárást: 23 hetes km.

2009. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!