Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet h a meleg miatt eszik...

Lehet h a meleg miatt eszik keveset a babám pár napja?

Figyelt kérdés

Mert egyébként este 9től reggel 4ig alszik,viszont napközben szinte alig eszik,és félek nem lesz e valami baja?

Mert mindig azt hiszem h kevés neki a tejem,reggel is kivettem neki a fagyasztóból akkor evett hozzá 40g-ot,viszont azóta 2óránként iszik pár kortyot és ami az üvegben van nem kell neki és nagyon hisztizik is közben ha a szájába rakom,de a cicin is és nem hajlandó többet enni a cicin csak cumizik.

De ahhoz képest amiket enni szokott ez szinte semmi,viszont napközben jól érzi magát gügyög,mosolyog stb.Aztán ha elfárad elringatom és alszik most is ennie kellett volna evett vagy ezt inkább pár korty ivásnak mondanám és nem kell neki több,de közben ha a cumit a szájába rakom akkor erősen szívja mint aki éhes.És mondom este meg mint akit elvágtak rendesen elalszik a cicin és reggelig fel sem kel.


2008. jún. 2. 17:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,és 6hetes.
2008. jún. 2. 17:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a hőségben neked sincs nagyon étvágyad. Valószínűleg a kisbabák ugyanígy vannak ezzel. Amíg nincs vele semmi gond, nem veszít a súlyából, jókedvű, stb. addig szerintem nincs miért aggódnod.
2008. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Álltalában kevesebbet esznek hőségben, inkább csak pár kortyot a szomjúságra.Arra figyelj hogy min.óránként igyon mert a picik könnyen kiszáradnak.Érzed, ha bevan esve egy kicsit a kutacsa akkor kevés a folyadék neki.
2008. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!