Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák! Ti szoptatá...

Szoptatós anyukák! Ti szoptatás közben csak a babára figyeltek, vagy néha mást is csináltok közben?

Figyelt kérdés
Valahol hallottam, hogy az anyuka olvasott vagy tévézett szoptatás közben. Lehet ezt? Nem csak városi legenda? Nem árt a babának?
2013. febr. 1. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Biztos van, akinek úgy jobb, de én igyekeztem azt az időt 100%-osan csak magunkra fordítani. Szerintem a babának is jobb, ha az édesanyja csak rá figyel ilyenkor, meg aztán nálunk sosem megy a tv csak úgy háttérnek.

Viszont olyan előfordult, hogy a hasfájós időszakban úgy altattam el magamon ringatva, hogy olvasgattam közben, mert marha unalmas volt két órákon keresztül lötyögtetni a félkómában lévő babát :)

2013. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Csakis vele foglalkoztam. Nem csak etetésről szól a dolog, hanem közben keresi a kapcsolatot veled. Ez az idő az övé, tévézni később is lehet.
2013. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos koráig 1 órán át szopizott, majd volt hogy csak cicin aludt el, ha megmozdúltam felkelt.

Én tv-ztem, DVD-ztem közben, olvastam, neteztem.

Semmi baja a gyereknek.

2013. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Szoptatás közben a legcukibb :) Ilyenkor jó gyönyörködni benne. Mi relaxációs zenéket hallgatunk közben, de tévé meg egyéb, ami elvonná a figyelmemet, az ki van zárva. Lehet közben mással foglalkozni, semmi baja nem lenne tőle a gyereknek, de saját magadat fosztod meg a legszebb pillanatoktól. Nem fog örökké cicizni, és a végén még hiányozni is fog ez az időszak.
2013. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontozzatok le nyugodtan, de én szoktam mást csinálni. Törökülésben az ölembe veszem a kicsit, és a nagyobb gyerekemnek olvasok, sőt már társasoztunk is így. A nagyobbik óvodás, ha hazaér, és igényli a társaságom, akkor simán megteszem.
2013. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Miért ártana? A TV-t gondolom ő nem nézi közben :) Én néha csak úgy nézegetem őt, néha meg olvasok közben, mikor milyen kedvem van. Miért ne lehetne? :D Van aki még alszik is közben ha fekve szoptat éjjel :-) Az a lényeg hogy bármit is csinálsz közben, a testtartásod legyen neki kényelmes.
2013. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Napi 12x szoptatok, szinte non stop. Kozben olvasok netezek eszek.
2013. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz a babának, ha mást is csinálsz szoptatás közben. Csodálni meg egész nap tudod, nem csak szoptatás közben.
2013. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi volt addig vagy pihengettem míg szopizott vagy olvastam.Mióta nagyobb (1 éves múlt) mesét nézünk szopi közben :)
2013. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Neked van gyereked?
2013. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!