Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Visszahozható még a tejem?...

Visszahozható még a tejem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hányós vírus miatt 2 napig egy falatot sem tudtam enni, ezalatt szinte elapadt a tejem (eddig is pótolni kellett). Ma már sikerült szoptatni, de csak 3x50 ml jött le a két ciciből összesen. Vissza lehet még hozni gyakori szoptatással a tejemet vagy itt a vége, nincs értelme? 6 hónapos a kisfiam.

Köszönöm.


2013. febr. 1. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp megpróbálnám, szerintem visszahozható még!
2013. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! [link]

Nagyon sokat segítettek nekem, telefonon és emailben. Mindkét fiam két évig szoptattam. Hívd fel vmelyik tanácsadót akár hétvégén is és kérdezd meg hogy csináld. Vissza lehet hozni!!!! Ez tutkó! Jó egészséget! Kitartás!

2013. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nàlunk is, csak 5 hós a babám, kizárólag anyatejes. Azóta rengeteg folyadékot iszok, gyakrabban szoptatok, talán mára jobb a helyzet. Amúgy 7végén voltam beteg.
2013. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
szerintem vissza! igyál sokat, szoptass sokat, próbálj meg pihenni amikor lehet. de a sok folyadék és a sok szoptatás a legfontosabb. Sok sikert, én drukkolok! :)
2013. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
majd azért pár nap múlva megírhatnád, hogy haladsz! engem érdekel hogy a sok elmélet hogy mutat a gyakorlatban :) remélem beválik!
2013. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Ma reggel már 90 grammot szopott a kisfiam. Lassan, de haladunk. SNS készülékkel kapja a pótlást, remélem visszajön a korábbi mennyiség.

Pár nap múlva jelzek mindenképp. Köszi még egyszer.

2013. febr. 3. 11:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, lassan eltelik egy hét, nagyjából az eredeti mennyiség 3/4-ét sikerült visszahozni. Nem tudom, hogy ez a max, vagy még lesz esetleg több, de szerintem nem nagyon.
2013. febr. 7. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!