Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha csak szoptatod a babádat...

Ha csak szoptatod a babádat akkor meddig nem. Birsz nélküle elmenni sehová? Nagy gond ha cumiba adnám az anya tejcit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már hogy cumisüvegben?
2013. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha dolgod van és elfogadja az anyatejet cumisüvegből, akkor lefejheted a tejedet és ha nem vagy otthon, akkor aki otthon marad a picivel, az odaadhatja neki cumisüvegből.

Nekem közvetlenül a szülés után kiderült, hogy epeköveim vannak és a durvább verzió, amikor is hiába a szigorú diéta (aminek hála rövid időn belül a tejem is elment), folyton görcsöltem. Így vagy vizsgálatokra kellett járnom vagy éppen az ügyeleten, hogy enyhítsék a fájdalmaimat és sajnos ilyenkor muszáj volt, hogy a fiam cumisüvegből kapja az anyatejet.

2013. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogy lefejném és mikot több időre hagynám a mamájàval pl a 4 hós babát, akkor a mama oda adná cumiból!
2013. febr. 10. 19:59
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem akarlak megbántani, de ezt a mamájától nem tudtad megkérdezni?
2013. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mara Acoma ***** válasza:
86%
Szia! Nekem nem fogadta el cumiból, kis kávés pohárból viszont igen. Avval is lehet próbálkozni. Még talán jobb is lenne, mert nehogy rákapjon, hogy a cumisból gyorsabban jön a tej és nem fog utána szopizni.
2013. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem sértesz meg. A kérdésem az lett volna h támadhat e valami gobd abból ha ciciből plusz cimuból is kapja a pici a tejet! Pont ilyenre gondoltam mi t az utolsó válaszadó mondott!!
2013. febr. 10. 20:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Adhatod, de benne van a pakliban, hogy úgy megtetszik neki, hogy soha többé nem kell neki a cickód, és utána kínlódhatsz az állandó fejéssel, vagy tápszeres lesz.

Meg persze az is lehet, hogy nem kell majd neki cumisüvegből.

2013. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem gond! Nekem is volt, hogy el kellett mennem. Lefejtem a tejet, beraktam a hűtőbe, és apukája cumisüvegből odaadta neki, amikor eljött az ideje. Mikor hazaértem, simán evett ismét ciciből! Egyáltalán nem zavarta meg az üveg. Csak arra figyelj, hogy inkább több tejet hagyj ott, mert nekem valahogy mindig akkor evett volna többet, mikor nem voltam ott :) De túléltük :)
2013. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4 hónapos babánál már lehet annyira kialakult a szopási technika, hogy nem zavarja össze a cumisüveg, de sajnos sokszor igen. Ha ezt mindenképp szeretnéd elkerülni, akkor ahogy előttem is írták, kávéspohárból vagy kanállal, fecskendővel kapja a lefejt tejet, ezek nem okoznak "cumizavart":).
2013. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyen idősen szerintem már nem csak az van a pakliban,h "rákap" a cumisüvegre,hanem az is,h el se fogadja a lefejt tejet...az enyém pl ezt csinálta,anyu fejen is állhatott volna,nem volt hajlandó lenyelni,az egy órával előtte lefejt tejet..Így jött a telefon,h jöjjünk haza,mert éhes...Nem voltunk messze,így nem volt gond.

Szóval utána vagy vittük magunkkal,vagy 2-3óránál hosszabb programot nem szerveztünk,míg kizárólag anyatejes volt.

2013. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!