Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem enged sehova 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám nem enged sehova 15 éves vagyok és szilveszterre sem engedett el sehova azt mondta h még egy jópárévg nem mehetek sehova. Mit tegyek? Ha fölhozom a témát le vagyok ugatva ja és apuám 100X rosszabb ennél

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

lepedőből köss kötelet és mássz ki azzal az ablakon

ez biztos bejön

2011. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál még, hogy aggódik a testi épségedért? Valeszeg azért nem enged sehova mert tudja, hogy olyan az ismerettségi köröd ahol nincs biztosítva az épséged... ne legyél hálátlan inkább köszönd meg neki, hogy aggódik érted
2011. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de bevagyok zárva!! én ezt már nem bírom ha így folytatódik megfogok szökni...
2011. dec. 30. 17:39
 4/17 anonim ***** válasza:
Mert fél, hogy rossz társaságba keveredsz, valami bajod esik. Ez a legkevésbé sem jó, de hadd tegyek fel egy kérdést: Milyen viselkedéssel érdemelted ki, hogy kimehess?
2011. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Elnézve a mai fiatalságot, kedves kérdező, anyukádék nagyon helyesen cselekszenek.
2011. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hova akarsz menni?

Mutasd meg, hogy feleloségteljes vagy.

Ha anyád jópár évig nem enged el és apád 100x rosszabb ennél, akkor o még 200-300 évig nem enged el sehova?

Valszeg lány vagy. Valaki egyszer azt mondta: ha lesz egyszer fiam, és 15 évesen hazajon részegen, kikuldom a kertbe, hogy okádja ki magát, és a téme lazárva. De ha lányom lesz... na arra nagyon fogok vigyázni.

2011. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Vedd fel MSN-re azt majd dumcsizzatok :P

2011. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
én nem vagyok se rossz magatartású se hülye.jótanuló vagyok mindent megteszek otthon h segítsek de mindíg azt mondja h amikor ő ennyi idős volt őneki fontosabb dolgai voltak mint a szórakozás...
2011. dec. 30. 17:44
 9/17 anonim ***** válasza:
Hidd el csak védeni akar!!!! :) bulizz velük! :) az sem olyan rossz!! :)
2011. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy jó tanuló vagy, nem rosszalkodsz, segítesz, és ennek ellenére nem hagyják, hogy szórakozni menj. Pont.

Mondjuk tényleg fiatal vagy még, de beszéljétek meg, hátha kompromisszumra tudtok jönni.

2011. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!