Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes volt a babám mikor...

Csi_csi27 kérdése:

2 hetes volt a babám mikor lázas betegség miatt elment a tejem. Már csak minimális van. Most vagyunk 7 hetesek. Visszajöhet még a tejem? Már mindent kipróbáltam.

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem fog már visszajönni.
2013. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kórházba került, amikor a picikéje pár hetes volt. Olyan gyógyszereket kapott, ami miatt nem is szoptathatott, így elapadt a teje. Miután meggyógyult, újból elkezdett szoptatni. Lehet, hogy neked nem jön vissza, de én a helyedben mellre tenném a Picúrt, mert ha van rá esély, hogy visszajöjjön a tejed, az biztosan nagyon sokat segít, ha a babádat látod/érzed szopizni. Minden jót Nektek!
2013. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szopik,akkor igen,ha fejsz és cumiból kapja,akkor nehezen.
2013. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 xStefix ***** válasza:
100%

Nekem kb. 3 hete csökkent le nagyon egy hasmenős-hányós vírus miatt. Amint megkaptam a kórházban az infúziót, tepertem haza szoptatni. Alig egy hét alatt visszaállt a rendszer.

Kérdező, minél többet szoptatsz és minél kevesebbet pótolsz (lépésenként elhagyva), a pótlást pedig nem cumisüvegből adod, annál jobbak az esélyek. :)

2013. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fmacs válasza:

Igen, visszajöHET.


A minimális anyatej is anyatej, azzal is jól jár a baba.

2013. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Visszajöhet, szoptass sokat, próbálj meg egyre kevesebbet pótolni. A gyakori szoptatástól termelődik egyre több tej, ha jóllakik tápszerrel, nem is fog szopni... :( Fontos még az is hogy sok folyadékot igyál és hogy ne legyél hullafáradt, ha éjjel nem tudsz rendesen aludni akkor aludj napközben, számít... És ami nekem bevált még az a gyakori testközelség, ha magamra kötöm a babát egy órára hordozókendőben, garantáltan ömlik a tejem utána.
2013. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a babám amikor egy hasmenéses-hányós vírus miatt egyik napról a másikra szinte teljesen elapadt a tejem (addig rengeteg volt). 2 napig éjjel-nappal mellettem volt a baba, folyamatosan szoptattam, közben ittam amennyit bírtam (sok alkoholmentes sört is), és visszaállt a tejtermelés. De ehhez kellett abban a 2 napban a rengeteg folyadék (napi 5 liter), és sokat kell enni. Kipróbálni érdemes.
2013. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem fáj a szoptatás, akkor szerintem amikor csak tudod, tedd rá a cicire, ha már nem kell neki, vagy van időd, fejjél, és szerintem visszajön.

Én kizárólag fejtem neki, és egyáltalán nem apadt el, sőt, pár napig óránként, két óránként fejtem, még éjjel is felkeltem 4 óránként, és annyi lett, hogy még fagyasztani is tudtam.

2013. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!