Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután abbahagytátok a szoptat...

Miután abbahagytátok a szoptatást mikor apadt el a tejetek?

Figyelt kérdés
Nem gyulladt be? Már nem szoptatok de még van tejem. Ha elkezdem fejni, akkor jobban termelődik igaz? Most még annyi van, hogy néha folyik is (bár nem feszülnek a melleim). Mit tegyek? Hagyjam így vagy fejjem le. Nem szeretném, ha begyulladna.
2010. júl. 24. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos, hogy fokozatosan legyen elválasztva a baba.

Én 1 éve nem szoptatok, és ha megnyomom, még mindig jön belőle.

Pedig szedtem már tejapasztásra való gyógyszert is. (nem zavart, hogy van tejem, más okból kellett elszednem.)

Amúgy nem gyulladt be egyszer sem azután, hogy elválasztottam.

Mondjuk az utolsó kb 2 hónapban csak este szopott, és akkor sem sokat, mert már másfél éves volt a lánykánk.

2010. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem folyik magától a tej,de már kétszer begyulladt a mellem,ha kevesebbet szopizott.4-szer szoptatok még és mégis begyulladt.11 hós
2010. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Előtte többször szoptattam.Próbálok átállni a kétszerire,de félek,hogy megint begyullad.
2010. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos egyik napról a másikra hagytam abba a szoptatást, mert a védőnő megijesztett, hogy 0 g-ot hított a babám másfél hó alatt. Gyorsan tápszer, na attól meg mégannyira sem hízott. Buta voltam, szoptatni kellett volna! Nem gyulladt be egyébként,nem volt semmi gond, nekem kb. egy hónap múlva már nem volt tejem, mivel egyáltalán nem szoptattam. EGyébként szülés után amikor tele voltam nagyon tejcsivel, akkor egy kis hidegvizes zuhany sokat segített. Én is hallottam valakitől és nagyon bevált! Csak nekem óvatosan kellett, hogy nehogy nagyon elapadjon, de semmi baj nem volt, két-három zuhany után beállt a normál szintre.

Ja, a babámnak semmi baja, nem azért nem hízott, azóta már kisiskolás és egy modell alkat. Ő ilyen!

2010. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha lassan végleg szeretnél leállni a szopiztatásról, akkor simán mehet a hideg zuhany! Persze nem jéghideg! :)
2010. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!