Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudjam, hogy emelehetem...

Honnan tudjam, hogy emelehetem-e a tápszer adagját a babámnak?

Figyelt kérdés
Napközben tudok szoptatni, estére viszont nagyon nincs tejem. Este tápszert kell adnom neki, de már megszokta szegénykém. Azt vettem észre, hogy már kevés neki a 120ml. Adhatok neki 150ml-t, mert abból ugye több lesz mire elkészül. Most 13 hetes és még nem egészen 6kg.
2009. szept. 7. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam, hogy ha utána még sírt, csináltam 30ml vízbe, egy kanál tápszert. Ha másnap megint sírt a 120 ml után, akkor megint. Volt, h nem kellett neki a plusz, de egy hét alatt átállt a nagyobb mennyiségre. Aztán volt, h már megszokta, mégis hagyott meg egy picit. De szerintem a szopizáskor sem egyforma mennyiséget esznek. Nyugodtan csinálj neki többet.
2009. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatsz neki többet, 150 ml-t ha kevesli az adagját.Ha úgy látod, hogy még éhes, akkor készíts neki többet.Semmi baj nem származik belőle.
2009. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!