Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejadásnál meg van szabva,...

Adrika kérdése:

Anyatejadásnál meg van szabva, hogy mekkora korkülönbség lehet a tejet adó és kapó babák között?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Csak az van megszabva, hogy aki kapja, mennyi idős koráig kaphat. 10 hónap, vagy 1 év nem tudom már. Keress rá a neten, vagy jön egy nálam okosabb és megmondja.
2013. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jöttem, nem mint okosabb, hanem mint anyatej leadó.

Kapni 8 hónapos korukig kaphatnak a babák anyatejet, de sajnos sokszor olyan kevés a rendelkezésre álló tej, hogy a kisebb babáknak adják és a nagyobbaknak már nem jut.

Nálunk úgy működik, hogy a fiatalabb babáknak igyekeznek hasonló korú babák anyukájának tejét adni, a többit összeöntik és úgy osztják szét a többiek között. Olyan lehetőség is van nálunk, hogy mivel ismerősnek adtam, meghatározhattam, hogy az én tejemet ők kapják.

2013. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén (volt) tejadó anyaként. Ezt konkrétan nem tudom, de amikor 8 hónapos lett a lányom " megköszönték az eddigieket" és elbúcsúztunk egymástól. ( ezzel nem csak mi vagyunk így, "idősebbnek való" tejet már nem visznek el.
2013. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 13 hónapos, simán átveszik a tejet az anyatejgyűjtőben. Rá is kérdeztem, hogy biztos jó-e nekik és azt mondták nagyon jó tejem van, jó a fajsúlya is, akár 2-2és fél évig is adhatok tejet, ha minden rendben.
2013. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!