Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányomat másfél év után...

Kislányomat másfél év után kb. egy hete választottam el, eddig megjött már nyár óta viszonylag pontosan, most egy hete késik majdnem, összefügghet a kettő?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen terhes tünetem, görcsölget a hasam de nem akar megjönni. 5 napja késik, ma vettem egy tesztet, reggel megcsinálom de kíváncsiságból rákérdeztem, hogy volt -e valakinél hasonló. Megszakítással ill. gumival védekezünk általában. (vagy-vagy) Mióta megszültem így védekezünk, csak az utóbbi időben már annyira paráztam, hogy kértem használjunk gumit.
2013. febr. 26. 18:10
 1/5 A kérdező kommentje:
másfél év szoptatás után, így akartam írni :)
2013. febr. 26. 18:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi az "utóbbi idő",amióta védekeztek?Én terhességre gyanakszom,legalábbis nálam nem okozott problémát a szoptatás abbahagyása a menstruációban.
2013. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-3 hete
2013. febr. 26. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
na,én is így estem gyorsan teherbe a 2. lányommal,köztük 17 hónap van,a szoptatás elhagyása miatt,inkább visszállni szokott a ciklus a rendes kerékvágásba
2013. febr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet és egyértelmű negatív.
2013. febr. 27. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!