Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan használjam milyen...

Hogyan használjam milyen gyakorisággal?

Figyelt kérdés

[link]


ilyen gépem van eddig nem használtam

igény szerinti szopi van

de hogy kell ezt igazábol jol használni, A VÁKUM RÉSZÉT FEL LE KELL EMELGETNI A CICIRŐL? NAGYON FÁJDALMAS?


2013. márc. 7. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Van a csövön egy szelep, amit ha befogsz szívja, ha kiengedsz, akkor meg nem. De van hozzá rajz :) Mármint va összesen 3 cső hozzá, egyik belemegy a gépbe rá a pici szelep ( műanyagg, kb 1.5 cm-s), arra még egy cső, az az üveghez csatlakozik. a másik pedig üveg, és a harang. És ahogy bekapcsolod, ha befogod szív, ha kiengeded, akkor elenged.


De megmondom őszintén én ezt a mellszívót nagyon, de nagyon utáltam! Fájt, nem szívott rendesen, szenvedtem, mint a kutya. Nagyon lassan szívta ki a tejet.


Én az Avent kézi mellszívóra esküszöm, többet kipróbáltam, ez volt a legjobb. Vagy esetleg még a Medela.

2013. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De igény szerinti sopi mellett felesleges fejni, így csak sokkal több lesz, állandóan feszülni fog.

Kivéve, ha alapból sok van, akkor érdemes kifejni...

2013. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!