Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 honapos a kislanyom, es...

4 honapos a kislanyom, es ejszaka 5-6-szor szopik, nem sok ez egy kicsit? Nagyon faraszto nekem, soha nem tudok pihenni, mas is van igy? Mit tegyek? Andrea

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De ez sok. Vagy nem eszik rendesen egy alkalommal és éhes marad, vagy csak megszokta, hogy ő sír, anya ugrik és cici a szájba. Mennyit eszik egy ilyen alkalomkor?
2009. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első gyerkőcöm másfél-2 óránként szopizott éjjel, én megpróbáltam akkor pihenni amikor Ő is aludt,összebújtunk, lehetett az délelött vagy délután, igaz közben a házimunkával nem haladtam ,de a babám jobban örült egy pihent anyucinak mint egy fáradtnak.

2009. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoptasd meg mind a ket cicibol,ne hagyd elaludni,keltsd fol ha belealszik,meglatod jobb lesz.
2009. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak az egyik mellembol szopik,cserelgetem, Probaltam mar tapszert is adni neki,gondoltam nem lakik jól,de utanna is szopizott!!
2009. szept. 13. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden alkalommal sokat szopik?? szóval úgy kiüríti a mellett mint mondjuk napközben?

Mert ha nem, akkor lehet hogy csak száraz a levegő és szomjas. Tudom rosszul hangzik, de esetleg megpróbálhatnád ilyenkor vízzel kínálni éjjel.

Ha nem ez a baja hanem csak komfort szopizik, akkor nem tudom mit kell csinálni :)

Mert nálunk pont 4 és fél hósan jött el ez az idő hogy simét napi 12 szer szopiztunk, nem tudtam aludni szinte semmit, kimerült voltam és emiatt már a tejem is csak apadt.

Én ekkor az esti szopi után még bizony megetettem külön beba ha 1-es tápszerrel és úgy már csak 2 szer ébredt éjjel.És a maradék időben tudtam aludni és visszatért belém az élet :)

Attól is függ mióta van ez így nálatok, lehet hogy csak vmi növekedési ugráshoz értetek, és egy kkét hét alatt túllennétek ezen.

2009. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen gyakran kelt éjjel.Fejlődési ugrás miatt is lehet.és még sok más miatt is.

Nekem 3 gyerekem van a 2 nagyobbik hamar átaludta az éjszakát,kb 8-9 hónaposan.A kicsi pont ugyanezt csinálta mint a tied 5 hónaposan ,aztán ez a gyakori kelés ritkult kb 3x4x,most 19 hónapos éjjel minimum egyszer még fent van szopizni,ha zsúfolt volt a napja akkor többször is, csak szopival alszik vissza.

Tapasztalatom szerint minden gyerek más türelmes vagyok egyszer úgy is átalussza az éjszakát.

Egyébként mellettem alszik így nekem nem fárasztó ha sokszor fönt van éjjel.

2009. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 8 és fél hónapos, és legalább 3-szor kel fel szopini. Igaz nem nagyon eszik, csak szüksége van rá, hogy a cici a szájában legyen. Megnyugtatja!
2009. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 4 hónapos, igaz ő csak 2x kel éjjel de korébban átaludta az éjszakát ezért arra gyanakodtam h nem elég neki a cici.Van tejem bőven de valszeg nem elég tápláló már neki.Így este vacsira kap 4 hónapos kortól adható rizs pépet és így átalussza az éjszakát.Felébred éjjel de nem megyek oda hozzá így vissza alszik.Gondolom ha éhes lenne nem aludna vissza.

Esetleg próbáld ki hátha nektek is bejön.

Az én lányom ebédre már gyümit és vacsira a risz pépet.Azóta kevesebb cicit kér és látszik h 2 óra múlva is teli a pocija.

Persze ez csak az én tapasztalatom, lehet h nektek nem jön be de egy próbát azért megér.

2009. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!