Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék? Három hónapos...

Mit tehetnék? Három hónapos kislányom szinte minden éjjel 3-4-szer ébred, és addig nem alszik viszza, amig nem szopizik. Adok én neki szivesen, de másfél óránként kelni már nagyon fárasztó. Tejem van, hetente 25dkg-ot hízik.

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Azthiszem akkor sorstársak vagyunk! Az én kisfiam 3,5 hónapos és ő is 3-4 szer felkel

.Már én sem birom nagyon a másfél max 2 óránkénti kellést, ő is 23-25 dkg hizik ami nem baj csak az éjszakai evést kellene csökkenteni.Én ugy döntöttem hogy 4 hónapos korától megpróbálom a tejpépeket este.Ha van valami jó tipped létszi ird meg.Köszi!

2009. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de már 7 hós a kisláynom... fáradt vagyok, de amikor msolyog , nevet és csurog a tej szája szélén... az mindent megér. egyébként főzök mosok, takarítok, egyedül vagyok 3 gyerekkel, apu este jön... bírni kell.Örülj, hoyg van anyatej, én boldog vagyok tőle, és néha sikerül délután 20 percet aludnom, vagy reggel még 10 tájt egy szundi, az segít. egyébként iszom egy kávét... a dokinő szerint annyit lehet, és eszek egy hegy zöldséget, gyümit...az elég sok energiát ad vitamint nem is szedek. ma éjjel "csak" kétszer volt fent :-))
2009. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

( második vagyok megint) a tejpéet én próbáltam nem vált be, akkor is felkelt, és minek a "műt" adni, ha sokkal jobb van? mi már eszünk egy kis almát és babnánt délelőtt, délután, de éjjel akkor is cici kell.

Ha majd visszagondolsz ez olyan gyorsan elmúlik...én tudom, van nagy is.

2009. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos a lányom, ő is cicizik legalább 3-szor éjjelente. Ezért altatom magam mellett. Ígyt fel se kell ébrednem, ha nyöszörög, csak cicire húzom, kis önkiszolgáló, én alszom tovább. Születése óta így csináljuk, én (leszámítva azokat a két perces felébredéseket) minden éjszakát végigalszom. Biztos nagyon fárasztó lehet ilyen keveset aludni, mint írjátok. Szerencsére én nem tudom, milyen az. Attól meg nem kell félni, hogy az együttalvás miatt nem alszik a gyerek egyedül. Este, ha nem alszik be cicin a lányom, akkor csak megpuszilom, kijövök a szobából, elalszik egyedül. Nappal pedig a kiságyában. Sosincs vele gondom.
2009. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál látszik,hogy a babád megszokásból ébred. Figyeld meg:ha mindig azonos időpontban jelentkezik,akkor nem éhség miatt van,csak beidegződés.Ha nappal megkapja a megfelelő kalóriamennyiséget(kb.600ml)akkor éjjel 8 órát kéne aludnia egyfolytában.Próbáld ki a követkzőt:Pl.ha este 18-kor szokott enni,utána fürdés,majd elalvás előtt evés(2.),lefekteted,majd mielőtt te lefekszel(kb.11kor,de ne később!)megeteted úgy,hogy lehetőleg ne ébreszd fel(álometetés).Így annyi kalóriához jut,hogy ha kisbalták potyognak az égből akkor se etesd meg reggelig,és szépen leszokik a megébredésről.Nálunk bevált,kitartás,kb 1 hét mire megszokja az új rendszert,ne add fel két nap után!Sok sikert!
2009. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat.
2009. jan. 16. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!