Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek jól csinálom? Ez...

Szerintetek jól csinálom? Ez hatásos módszer?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos.Rá szokott az éjszakai cicizésre olyan 5-6 hónapos kora körül többször kelt éjszaka mára már el jutottunk odáig hogy jóformán csak cicin alszik el és ha éjjel fel ébred pár perc cici vissza alszik nem szívja erőteljesen csak cumizik, van hogy a szájában van egész éjjel. Ha kiveszem egyből felsír. Nem akartam még a szoptatásról leszoktatni , mert úgy érzem kell neki ( bár ez csak szerintem van így) viszont fárasztó az éjszakázás. Van hogy 6 szor van hogy óránként kel csak a ciciér. Tegnap este el aludt cici nélkül, éjjel 3 szor kelt ivott és aludt tovább, persze volt egy kis sírás de nem volt annyira vészes.Így menni fog leszoktatás?

2013. márc. 8. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam. Éjszaka van víz, cumi, simi, de cici nincs. Reggelente még szopizik a drágám :) Szerintem jól csinálod!
2013. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szeretném még szoptatni de félek attól ha reggel vagy este kapja akkor éjjel is igényelni fogja. Így is nagyon nehéz

Szegénykémnek .

2013. márc. 9. 07:52
 3/5 xStefix ***** válasza:

Jó lehet, de nem lehet előre tudni, hogy vajon nem szokik-e át az ivásra a szopi helyett... Ez is megesik néha és akkor meg erről kell majd leszoktatnod. De működhet valóban.

Van tipped, miért kelhet ilyen gyakran?

2013. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem csak azért kelt, mert hozzá volt szokva hogy cicit kap és úgy aludt vissza. Mára már el jutottunk odáig hogy ( nem akarom magam el szólni) de egyszer kel éjszaka ha sír adok neki egy kis teát ha nem akkor csak meg nyugtatom és vissza alszik. Most már csak a kiságyba kellene vissza szoktatni ! :)
2013. márc. 18. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajrá-hajrá :)
2013. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!