Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 napos babák kb hány mili...

10 napos babák kb hány mili tejet esznek egy etetés alatt?

Figyelt kérdés
Éjjel lefejt tejet adtam a babámnak, kb 80-90 ml-t meg is evett. Erre mondta a párom, hogy a nővére 2,5 hónapos gyereke eszik egy etetés alkalmával 100 ml-t. Tud valaki egy átlagot mondani? Persze tudom, hogy az, hogy a cumisüvegből ennyit megevett nem jelenti azt, hogy a mellemből is kiszív ennyit, hisz a cumisüvegből pikk-pakk be tudta gyűrni.
2009. szept. 15. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk 10 naposan 40-50 grammokat evett a pici. Most 6 hetes és most eszik 90-100 graamot egyszerre.
2009. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:

Az előző linkben "tejmentes" szerepel... Hát én nem tartom túl jónak, ha a szoptatás témakörében ilyesmi is szóba kerül, pláne, hogy a tápszeres és a szoptatott babák táplálékigénye nagyon különböző (az egyéni különbségekről nem is beszélve).

A kérdezőnek: miért kellett éjjel lefejt tejcsit adni? Valami nehézségetek van? Hátha tudunk rá megoldást találni.

2009. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző

A kép miatt linkeltem be.

Szeintem egyébként tök fölösleges méregetni emnnyit eszik a baba, 6 hónapja szoptatok, sosem mértem.

Fiam is majdnem 2 éves koráig szopott.

2009. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:
Ja, így már értem. Bocsika. :)
2009. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!