Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ihatok tejet ha szoptatok?...

Ihatok tejet ha szoptatok? Attól nem lasz laktózérzékeny a baba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
igen ihatsz,nem lesz baja a babának!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
2009. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ihatsz, csak ne túl sokat mert a tejben lévő fehérjék átkerülnek a te tejedbe és esetleg fájhat a bébipocak.
2009. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem napi max. fél litert mondott a védőnő, de mivel a babám bőre nagyon érzékeny, atópiára hajlamos teljesen el kellett hagynom a tejet, tejszínt.
2009. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szoptatok és napi 2 liter tejet iszom, terhesen meg napi 3-4et is megittam, nekem is elő állt a védőnő a napi 2 deci fogyasztással de eszem ágában sem volt betartani, biztos voltam abban h a gyerekem nem allergiás típus.Amúgy azt mondják hogyha kiderül ,hogy nem allergiás a bébi akkor annyit iszol amennyit akarsz, sőt nekem a házi orvos mondta ,h még fontos is a fogyasztása.A védőnő meg csodálkozott, hogy 1x1 es kutacsa van a picimnek.Hát pont a sok tej miatt:) Jó egészséget (igyál sok tejet):P
2009. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sokat ittam és a babámnak kijött a kazeinallergiája, véreset kakilt és egy hetet voltam vele kórházban. Szóval csak óvatosan! Soha nem lehet tudni!
2009. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ihatsz. Mértékkel. napi 1-2 pohár. De csak ha kívánod.
2009. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!