Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen mellszívót ajánlotok?...

Milyen mellszívót ajánlotok? Elektromost, kézit? Biztosan szükség lesz majd rá, ha megszületik a pici?

Figyelt kérdés
Medela elektromost néztem egyelőre ki, de egyelőre tájékozódom.
2013. ápr. 10. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:

attól függ.

én 3 gyerek után azt mondom, hogy kézi pumpásat.

bőven megoldható vele a fejés, ha rájössz a használatára.

akkor volt szükségem elektromosra, ha nagyobb mennyiséget rövidebb idő alatt le kellett fejnem, ha begyulladt a mellem, ha gyógyszerszedés miatt le kellett fejnem, ha sietni kellett.

2013. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem kézi volt, Avent. Elégedett voltam vele.
2013. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha tudsz rendesen szoptatni, akkor nem is lesz rá szükség :)

én nem bíztam a véletlenre és elektromosat vettem. igaz, drágább jöval, mint a kézi, de a tejcsi miatt nem akartam kockáztatni.

avent elektromosat vettem, ez használható kéziként is. ha szettben veszed, úgy jóval olcsóbbra jön ki (pl.szívó+üvegek, sterilizáló, tárolóedények...)

2013. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Egyáltalán nem biztos,hogy szükséged lesz rá:-)Én az első lányomat nem tudtam szoptatni,kézzel fejtem le mindig a tejcsit.Mire vettem egyet,már késő volt,mert elapadt az amúgy is kevés tejem.Na,gondoltam,a másodiknál felkészülök,beszereztem egy Avent mellszívót,meg bimbókiemelőt,arra készülve,hogy a második gyermekem sem tud majd szopni..Ehhez képest születése óta ügyesen szopik,most 1 éves,még mindig kell neki a cici,van is neki bőven mit ennie,a mellszívót eladtam,egyszer sem használtam.Egyébként ha szeretnél venni előre,én is az Aventet javaslom,az ismerőseim erre esküsznek.Bolodg babavárást kívánok!!!!Tamy
2013. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én tudtam rendesen szoptatni, de attól még használtam a mellszívót is, nem tudom, hogy függ ez össze... Na mindegy. Nekem Avent elektromos mellszívóm volt, célnak megfelelt. Most egy ilyet fogok venni, hátha jobb, jókat olvastam róla: [link]
2013. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, szerintem venni fogok.
2013. ápr. 10. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elektromos Medela (Swing) szuper! Nekem nagyon jól jött, és sok tejet sikerült csinálnom vele.
2013. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én a Lansinoh kézi mellszívót vettem meg, mert a kórházban ezzel segített a szoptatási tanácsadó. És nem is volt drága.
2013. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kézi elég, ha nem kell sokat fejned. Ha mégis sokat kell fejni, jobb lehet egy elektromos. Az ardomellszivo.hu oldalon találsz olyan kézit, amit hozzá lehet kapcsolni a Calypso mellszívójukhoz és nem kell kettőt venned. Ha jól tudom vehetsz hozzá motort+adapter is.
2016. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!