Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes a kislányom, szerintem...

6 hetes a kislányom, szerintem nagyon keveset eszik.40ml,50ml-től bealszik. Lehet ez? 6 hét alatt 900g-ot hízott, mégis elég nyugtalan baba, sokat sír, nagyon mozgékony de nem hasfájós. Miért nem eszik többet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 90 dekát hízott, akkor eleget eszik.

Azért sírós, mert az anyukája szorong, és dekódolja a rezgéseket.

Lazíts, légy vidám, nem fog az anyamellen éhen halni, ez biztos!

Elég neki ennyi. Ha olyan éhes lenne, szopna.

Esetleg picit éhesebben kínáld, húzd az időt kicsit! Még egy órácskát, míg kap. Hogy jobban megéhezzen. De miért lenne jobb nagyobb adagokban venni magához a tejet? Jobb a több kicsi, nem?

2009. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért aggódom mert a bal mellemből nem is eszik,azt fejem max.40ml!A másikból viszont eszik de mintha mostanában nem lenne benne elég a tej.Olyankor ideges és tépi a mellbimbóm,és hát hallom,hogy nem olyan intenzíven nyel. Sokszor rá teszem , de nem lesz több a tejem, pedig rá is fejek. Ezért törődik bele a kevésbe?Mert nincs több. A tápszer nagyon a végső lenne!!! Köszönöm a választ!
2009. szept. 22. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én lánykám ha 5 percig szopizott az már nagyon jó volt az elején aggódtam ,hogy alig eszik de olyan szépen hízott

Én nem méregettem mennyit evett egy etetésnél, mindig a védőnőnél lett súly mérve így nem idegeltem magam!!!

A jobb cici a kedvence a másikból nem nagyon szeret enni így abba sokkal kevesebb a tejcsim.

A nyugalom nagyon fontos mert megérzik ám ha feszült vagy

2009. szept. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod nyugtatni magad, megkínálhatod táppal. Akkor aztán kiderül, hogy elég a tejed. Ha bealszik, akkor nem lehet éhes! Majd kialakul a rendszer! sodródj az árral! Úgyis ordít, ha éhes, mert úgy van programozva!

Ne görcsölj rá!

2009. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
00:50 Ja, és jól hízik!
2009. szept. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!