Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés, szoptatás után mért...

Szülés, szoptatás után mért lesz lógó a mell meg plöttyedt?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, világ életemben szép, kerek, feszes melleim voltak. Sokan azt hitték hogy mű.. de nem. Megszültem a kis drágámat, túl vagyunk a szoptatáson és látom hogy megereszkedett egy kicsit (hál istennek annyira nem vészes), meg olyan lazább lett. A terhesség alatt végig hordtam melltartót, még abban is aludtam, már tele volt a hócipőm ezzel a páncéllal és mégsem maradt a régi. Mért van ez így?
2009. szept. 23. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármit is teszel a terheség alatt átalakul a mell szerkezete, csökken a zsírréteg, nő a mirigyállomány és ettől megnyúlik a bőr és az izmok. Alkati kérdés, hogy kinél mennyire látványos, kismellűeknél kevésbé, nagymellűeknél jobban látszik. Végezhetsz mellizomerősítő gyakorlatokat, az javíthat a dolgon.
2009. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szép formás melleim voltak.Szép kerek.75/b

Most úgy lógnak,mint egy félig üres tejeszacskó.Most,hogy terhes vagyok,16 hetes,ismét megtelt,nagyobb mint bármikor :)

De ez sem fog sokáig tartani,azán még rosszabb lessz.

Meg lehetne mütetni,de házra gyüjtünk .

2009. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha rosszabb lesz, akkor felvarratom az biztos.
2009. szept. 23. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:

10 hónapig szoptattam, szép kerek mellem volt, most lóg ugyan, de szép lassan kezd regenerálódni. Látom, hogy már nem lóg annyira, pedig csak egy hónap telt el.

Lehet, hogy csak várnod kell egy kicsit?

2009. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

két évnek is el kell telnie, hogy a végleges szerkezet kialakuljon.

Én is könnyen felvarratom, ha nagyon gáz lesz. Az első babám után szép maradt. Most meg majd meglátjuk.

2009. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!