Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is szemmel láthatóan...

Másnak is szemmel láthatóan nagyobb az egyik cicije, mint a másik? Nekem a jobb cicim jóval nagyobb és talán a tejcsi is több benne és hamarabb meg is telik tejcsivel. Tudok ezen változtatni? Esetleg fejjem a másikat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is a jobb nagyobb.egyébbként alapból nem egyforma a két melle senkinek sem.ilyenkor szoptatás alatt meg látványosabb a különbség.
2009. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is gondolkoztam már ezen,hogy feltegyem e ezt a kérdést:)

Nekem a bal nagyobb és sokkal jobban tudom fejni mint a jobbat , én ielyenkor többször fejtem a nagyobbat és többször tettem mellre a kisebbre h kicsit ellensúlyozzam.

2009. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is. Annak idején megfogalmazódott bennem is ez a kérdés, anyumhoz fordultam, detto. Csak neki a bal, nekem a jobb a kisebb. A nagyobb szoptatás alatt több tejet adott (akár 2X annyit), a másikból nem nagyon lakott jól... Nem tudtam ellensúlyozni fejéssel sem. Nem lehet. Ez ilyen. Örüljünk, hogy ez a legnagyobb bajunk!
2009. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez a problémám, pedig azóta már 33 hetes babás vagyok újra. Kisfiam a kezdetek óta csak a jobb cicimet fogadta el, a balt csak ímmel-ámmal. Abban elég hamar, kb. 5 hós korára csaknem teljesen elapadt a tej, akármit csináltam. A jobb cicim azonban 23 hós koráig tartotta tejjel a kismanómat. Szóval gondolhatod, hogy nézhettek ki a szopi abbahagyása után. De, majd a 2. kisfiammal kipróbálom, hogy őt meg a balból fogom inkább, hátha kiegyensúlyozodik a probléma :) Persze ez csak vicc, mert tudom hogy nem így működik a dolog. Amúgy most a várandósság alatt a jobb mellem már elég mirigyes, a bal pedig szinte még semmit sem nőtt.
2009. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!