Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha látogatóba jönnek hozzátok...

Ha látogatóba jönnek hozzátok és szoptatni kell, mit tesztek ha az illetők nem akarnak kimenni a szobából és nem akarod előttük?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
átmész te máshová
2013. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Én át szoktam menni a gyerekszobába,vagy ha az nincs,akkor a másik szobába.Gondolom nem csak egy szobátok van.

Menj a gyerekkel egy másikba.Nem hiszem,hogy valaki utánad menne,hogy megnézze hogy szoptatsz!

2013. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Akkor szólok,hogy szoptatni szeretnék légyszíves menjenek ki....
2013. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Én is bementem a fiammal a gyerekszobába, a többiek maradtak a nappaliban. Ha egy szobátok van, menj ki a konyhába, vagy kérd meg, ők menjenek ki.
2013. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván nem is a vendéget küldöm ki, hanem én megyek ki a kicsivel.
2013. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Mi általában azért a nappaliban fogadjuk a vendégeket. Ha szoptatni kell akkor bementem a szobába. Ha éppen a gyerekszobában voltunk akkor ha megjegyeztem hogy most már etetni kell, akkor kimentek, ha nem vették volna a lapot, vagy szólok, hogy hahóóó vagy átmentem volna a hálószobába.
2013. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Akik nem közeli barátok vagy rokonok, akkor átmegyek másik szobába, Ha meg család, barátok közt vagyok akkor megszoptatom előttük. Egy kis textilpelust terítek a vállamra és akkor nem látják telibe és a baba is nyugodtabban cicizik. Természetes dolog a szoptatás, nem fogok anyukám elöl elmenni emiatt
2013. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A vendégek általában a nagyszobába mennek, és kizárt,hogy egyetlen szobátok legyen. Átmész a másik szobába. Ha utánad mennek, kiküldöd. Olyan meg nincs, hogy "nem akarnak kimenni". Megmondod, hogy menjen ki, és kész. Nem az óvodában vagyunk. SEnki nem kapja elő a mellét vendégek előtt.
2013. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

család, egy-két barátnőm előtt simán szoptatok, max kicsit elfordulok, hogy ne telibe lássák a mellem (nem mintha nekik nem lenne :D )

ha meg olyan vendégek jönnek, akik előtt azért mégsem kapom elő, akkor szépen nézek páromra (ő kapcsol, hogy etetési idő van) és szól nekik, hogy kicsit hagyjanak minket magunkra, menjenek ki cigizni, inni vmit a konyhába... stb :)

2013. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"és kizárt,hogy egyetlen szobátok legyen"


Ezen nem tudom sírjak-e vagy nevessek. Miért lenne kizárt?



Kérdező:

a) kiküldöd

b) kimész te

c) ha megy utánad, meg mondod, hogy ne gyere légy szíves

d) ha azt mondja nem zavarja szoptassál csak előtte, akkor megmondod, hogy de téged meg zavar és nem szoptatsz előtte, hagyjon magadra

2013. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!