Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol lehet pántos szoptatós...

Hol lehet pántos szoptatós hálóinget kapni?

Figyelt kérdés
Nyáron a 40 fokba fogok szülni és pántos hálóinget szeretnék a kórházba vinni de olyat ami elől gombos vagy ilyesmi hogy szoptatni lehessen benne. Sehol se kapok.
2013. máj. 9. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem is biztos, hogy fogsz, de jövő hónapban már tuti. Egyébként a kínaikat próbáltad már? Én ott vettem, a mell aljáig gombos, egyszerű hosszú és ujj nélküli :)
2013. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen én is kínai boltban vettem. De a gombolós túl mecerás volt,sima spagetti pántos vált be. Csak kivettem az egyek kezem és annyi.
2013. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
h&m-ben szupit vettem.
2013. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kínai, és én sem gombolgattam, csak kibújtam belőle (spagetti pántos)! Amúgy meg pizsi párti vagyok, itthon már inkább pizsiben voltam, ott is inkább húztam fel a pólóm, mint gombolgassam :)
2013. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
H&M...ott nagyon jót láttam én is,de novemberben szültem így nem vettem meg.Ott évszaktól függetlenül van mindig és még csini is :)
2013. máj. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!