Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baba egy éves kora után is...

Baba egy éves kora után is szoptató anyukák, mikor és melyen gyakran jelentkezett a menstruációtok?

Figyelt kérdés
Akinek esetleg rendszertelen volt, mikor állt be rendszeresre?
2013. máj. 29. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3,5 hónapos volt a fiam, amikor először megjött. Onnantól rendszeres volt. 14 hónapig szoptattam.
2013. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, 10 hónapos elmúlt a kisfiam, amikor először megjött, 15 hónapos koráig szoptattam. Nekem rendszeres lett rögtön, egy olyan alkalom volt, hogy késett 5-6 napot, egyébként havonta. Mondjuk a terhességem előtt nekem nagyon pontos volt, kb fél nap plusz minusz eltéréssel jött meg mindig, és nem erre állt vissza, most nagyobb picit a szórás: 1-2 nap a plusz minusz.
2013. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem először akkor jött meg,amikor lányom 8 hónapos volt! Azóta megvan minden hónapban,igaz vanmolyan is,amikor késik két hetet is! Én is még szoptatok,lányom 15 hónapos! A nőgyógyász azt mondta,hogy amíg szoptatok nem is fog beállni napra pontosan! Majd a szoptatás befejeztével áll be rendszeresre,de azt sem rögtőn!:(
2013. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak most jött meg (végre), már 19 hónapos a fiam, és kezdtem aggódni, hogy jön a kistesó (tesómnál így volt). Persze szoptatok még, de a nagy lányomat is két éves koráig szoptattam és egyévesen jött meg először, azután rendszeres volt. Most még nem tudom hogy alakul.
2013. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nagyobbiknál egy nappal az első szülinapja után jött meg. Pár héttel később leválasztottam, volt 3, viszonylag szabályosan érkező menstruációm, majd megfogant a kicsi. Ő 14 hónapos, és még semmi, kicsit én is aggódom.
2013. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a fiam, amikor először megjött, és azóta rendszeres. Most 11 hós és még szoptatom.
2013. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14 hónapos volt a lányom, mikor először jött meg. Azóta 5-ször volt, most 22 hónapos. Terhesség előtt rendszeres volt. Még mindog szopizik.
2013. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akik még szoptatnak azoktól kérdezem, hogy nappal ill. éjjel milyen gyakran szoptattok?

A babám 13,5 hónapos , eddig megjött 4x (3 hónaposan, 8,5 hónaposan és utána kétszer), de már február óta nem jön meg, lassan szeretnénk kistesót de még szoptatnék is tovább, nem tudom mi legyen.

2013. máj. 29. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:
délután + este elalváshoz és hajnalban visszaalváshoz
2013. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt amikor megjött, azóta is 29 napra óramű pontossággal, mint a terhesség előtt. 11 hónapos lesz, nappal általában 4x éjjel meg sokszor, mert nagyon szenved a fogával, de hogy csak nyugi cici 2 korty vagy rendes szopi nem tudom, mert bealszok :)
2013. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!