Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed abosok, a műtét utáni...

Missed abosok, a műtét utáni első menstruációtok, a megszokott időben volt, vagy új időpontban jelentkezett?

Figyelt kérdés

Nekem két héttel eltolódott a menzeszem, a hónap eleji menzihez képest. A második menzesz már a megszokott időben lesz, vagy most ehhez a vérzéshez igazodik majd a ciklusom?


Hőmérőzzek, vagy ovu tesztezzek?


2012. szept. 19. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikor volt a missed ab.? Sajnálom, hogy te is átestél rajta! Mennyi naposak a ciklusaid?

Én most mindkettőt csinálom, remélem hamarosan pozitívat tesztelek!

Nekem a műtét előtt a hónap elején jött meg (1-4 napos eltérések voltak általában, mert soha nem volt napra pontos a menzim), a műtét a hónap 2. felében volt. Napra pontosan egy hónap múlva jött meg! Nekem nem volt nagy csúszás. Most fél évre rá viszont a hónap elejére várom, vagyis nem várom, nagyon nem! :-)

2012. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Július közepén volt a műtét, és most jött meg azóta először (tegnap pontosan) szóval műtéthez képest 2 hónap és egy hét.

Nekem is mindig hónap elején jött meg, ezért nem tudom, hogy most ez vissza fog-e állni a terhesség előtti állapotba?

Vajon ilyen esetben is középidőben van a peteérés?

Kicsit meg vagyok zavarodva :). Azt hiszem én is mind a kettő módszert alkalmazom majd!

Köszi a gyors választ.

2012. szept. 19. 13:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked!
2012. szept. 19. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves vagy! Én is neked, és hogy álljon vissza a normális kerékvágásba a ciklusod! Remélem te is mihamarabb kismama leszel! Nálad mennyi idős volt a terhesség?
2012. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kilenc hetes voltam. Te?
2012. szept. 19. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!