Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy honapos babad hanyszor...

Egy honapos babad hanyszor szopizik? Ejjel hanyszor kel fol?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
az én kislányom 7 hetes múlt, már két hete legalább csak 1x kel fel, kb 10-kor alvás, utána pedig 2-3 körül van szopi, azután pedig még az elején 5 körül ébredt, most már jó esetben 6-7 körül, akkor is inkább a pocakja miatt (erőlködik, nyög, nyom)
2013. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 14.-én lesz egy hónapos. Kezdettől fogva 8szor eszik egy nap, megközelítőleg ugyan abban az időpontban. Reggel 6/9/12/15/18/21/24/3. Tehát éjszaka egyszer ébred hajnal 3kor. Plusz mínusz fél órák vannak, de az etetések között szinte mindig betartja a 3 órát. Néha néha van olyan napja, hogy 2 óránként enne, akkor hagyom is neki.
2013. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!