Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon-nagyon fáj a torkom....

Nagyon-nagyon fáj a torkom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2hónapos a babám csak szopizik.

2013. jún. 4. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

panadol, negro, méz, citrom, tantum verde, sós vízzel gargalizálás (le ne nyeld, mert akkor hánytat)


jobbulást

2013. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgyanígy voltam januárban. December elején szültem, január elején torokfájás, orvost hivtam, algopyryn is és a strepsils is szedhető,mert azt mondta ezek nem mennek át úgy az anyatejbe, hogy gondot okozzanak, és nem is azok a féle gyógyszerek. Úgyhogy én beszedtem, sőt, havonta 1-2 algopyrint most is beszedek amikor már nagyon fáj a fejem. Ja és 2 napja múlt el most nekem is a torokfájás újra, strepsils meg egy 2 cl házi pálinka, estére semmi bajom nem volt.
2013. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Méz, tantum verde, ha nagyon fáj panadol algopiryn, de csak 1-et 1-et mert folyaatosan nem szabad szedni.
2013. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tantum verde spray!!! A lehető legjobb! Nekem iszonyat torokgyuszim volt 40 fokos lázzal, enni, beszélni sem tudtam. A tantum nagyon hatásos, fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító hatású. És szintén szoptattam!!! Azóta az egész család ezt használja, gyerekeknek is jó, de anyukám is ezt használja, mióta egyszer ajànlottam neki.


Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2013. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!