Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyibe kerül 1 liter anyatej?

Mennyibe kerül 1 liter anyatej?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 16:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
sok a tejem és vennének tölem,mennyiért adhatom?
2008. jún. 20. 16:16
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
ezt a tb fizeti neked. csak úgy nem adhatod el. szolnod kell a védönönek az elküld egy bevizsgálásra, és keres neked egy anyukát akinek nincs teje a közelben. és ezért nem az anyuka fizet hanem a tb neked. (nem tudom mennyi)
2008. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de egy ismerösömet segiteném ki vele
2008. jún. 20. 16:34
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Add ingyen, az élet meghálálja..
2008. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
1300 ft a tb-n keresztül. De szerintem is add ingyen, ha az ismerősöd rászorul, és főleg, ha biztosan egészséges vagy.
2008. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet csak úgy odaadni!!! nekem azt mondták, hogy ugyanúgy átadhatsz vele betegséget mint a vérrel. gondoldd meg!! szerintem is védőnő, vizsgálatok és adhatod. :)
2008. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
lehet,hogy jót akarsz az ismerősödnek, de nem biztos, hogy a te tejed nem okoz gondot a babának, ezért kell bevizsgáltatni és a babát is aki kapja érzékenységi vizsgálatra viszik. Nem vennéd a szivedre, ha miattad életreszóló allergia alakulna ki nála ugye?
2008. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Szigoruan tiloa anyatejet kivizsgalas nelkul atadni!

Vizsgaltassatok be a tejedet, es add ajandekba, az elet tenyleg meghalalja.

2008. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Figyi a Heim Pálban átveszik 1800ft egy liter de már 100ml ért is keimennek.Azt hiszem egy ottani vérvizsgálat kell,és egy tüdőszűrés hozzá,plusz betartani az előírt setrilizálást.Nem tudom azt ,hogy lehet megoldani,hogy az ismerősöd kapja meg,de biztos tudnak segíteni ebben ha érdeklődsz.Vizsgálat nélkül tényleg ne add át sztem sem.
2008. jún. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

ezt te ingyen adod vagy is a hivatalos módon (bevizsgálással) nem az anya fizet neked hanem a tb. az anya csak max köszöntettel fizet neked. és hogy tb neked plusszt fizet azt azért elfogadhatod. de az anyának ez nem ´plussz költség.

ahogy írták sok sok betegséget átadhatsz a másik babának, és ha nem bírja a baba az anyatejed akkor alergiás reakciói lehetnek.

vizsgáltasd csak be, ne csinálj butaságot.

2008. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!