Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csinaljak h elapadjon a...

Mit csinaljak h elapadjon a tejem? 11hos a kisfiam es kb 3hete nem cicizik, levalasztotta magat. Akarmit csinalok nem kell neki. ha fejek tobb lesz? De neha mar nagyon kemeny az egyik mellem.

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha fejed, akkor nem apad el.

Borogasd, ha esetleg begyullad, akkor kapsz rá kenőcsöt.

2009. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hidegvizes borogatással vagy homeos bogyokkal is el lehet apasztani. Ha a csomók nem múlnak, akkor menj el dokihoz, adnak rá krémet. Ha begyullad, akkor abból nagyobb baj is lehet. Nem akarlak ijesztegetni, de volt akinek fel is kellett vágni a cicijét miatta.
2009. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hidegvizes borogatást raktam rá éjjel nappal. A lányom is 11 hónaposan hagyta abba szopást egyik napról a másikra.

Csak annyit fejtem le, hogy ne feszüljön. Van rá tea, meg homeos bogyó is.Zsályatea, ha jól tudom.

2009. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!