Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? 4 hónapos, éhezik

Mit csináljak? 4 hónapos, éhezik

Figyelt kérdés
összeírtam 24 óra alatt csak 480 ml eszik. persze hogy nem tud szegénykém pihenni, este ezért sírunk, összesen 20 ml evett, 1 órával ezelőtt 60 ml. Éjszakára az csak 80 ml. Délelőtt 120ml eszik, de estére nagyon nincs. A ládában sok tejcsim van, de nem eszi, mert a cumisüveget el sem fogadja. Mi lesz így velünk?:( Vettem már több féle cumit is. Semmi. Inkább éhen hal.
2011. nov. 8. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Mi ezt úgy oldottuk meg hogy "igény szerinti szoptatást" alkalmaztunk. Nem méricskéltük a millilitereket meg grammokat. Éhes? Mellre vele. Ilyen egyszerű.
2011. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! Az én lányom is keveset evett,de ha este szopi volt nem foglalkoztam vele h 2óráig szopizik.Igény szerint s mérleg nélkül szoptass!:)
2011. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólókhoz, nekünk is ez vált be.
2011. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem éhezik. De tényleg rakd el a mérleget és szoptass IGÉNY szerint. Ha kell fél óránként, ha sír szoptasd meg és ne agyalj rajta miért csak ennyit, meg annyit eszik. Nem fog éhen halni, viszont a tejed így el fog menni, ha ezen görcsölsz. Azonnal rakd el a mérleget és hagyatkozz a megérzéseidre és a kicsi jelzéseire.
2011. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha a cumit nem fogadja el, akkor próbáld meg kiskanállal adni neki a tejet!

Én nem akartam elhinni, amikor a védőnő mondta, hogy simán tudnak a pici babák is kanállal enni és pohárból inni, és kipróbáltam. Simán ment a lányomnak.

2011. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Alinaaa ***** válasza:
52%
4 hónaposan már kezdhettek kóstolgatni is, lehet, hogy az majd jobban ,,bejön,, neki.:)
2011. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
tényleg felejtsd el a mérleget és tedd mellre mindig, amikor szívesen veszi. hetente 1x mérd. biztos, hogy hízni fog.
2011. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az elöttem szólókhoz. Tedd cicire amikor csak kéri. Felejtsd el a mérleget, ezeket a ml-ket is! Én ezt sosem tudtam, hogy kell mérni.

A legfontosabb beszéld meg magaddal, hogy van elég tejed és a baba jól szopizik. Sok folyadék, normális étkezés.

Nem lesz semmi baj!!!

2,5 hós szopizó kisfiú anyukája.

2011. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 alaszka ***** válasza:
Én se mértem soha, 2. babámat szoptatom, most 5 hónapos, de még most is van hogy másfél óra múlva kér. Fogalmam sincs mennyiket eszik, mérlegünk sincs, ha sír és semmivel nem tudom megnyugtatni, akkor cici, és nem nézem az órát. 2 hónapos kora óta csak havonta méri a védőnő.
2011. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató szavaitokat. A mérleget a védőnőm akarta, próbaszopi miatt. De csak jól felidegesített. Szedek homeos bogyót+iszok tejszaporítót, s remélem minden rendben lesz. S naponta egy étkezést kipótolunk almával, kekszel+tea, sütötök...s így estére is marad elegendőnk :)
2011. nov. 9. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!