Engedjem vagy ne?

Figyelt kérdés
A 15 hós (babám) szopizás közben simogatja és morzsolgatja a bal mellbimbómat abból nem szopizik csak a jobb-ból.
2013. jún. 23. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló korú babám van, ő is csinálná néha, de én nem engedem.
2013. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az egyiket szoktam elővenni, a másikhoz még egy összehajtott pelust is begyömöszölök a melltartómba, mert abból meg folyik közben, így ha akarná sem tudná morzsolgatni :).

Neked olyankor nem jön tej a másikból is?

Ha téged nem zavar, engedd, ezt csak te tudhatod.

De azért vicces lehet, jót mulattam rajta :).

(Bocsi :) )!

2013. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Enyém 14 hónapos, csak a balból szopizik. :)

Nekem azt csinálta egy ideig, hogy felállt a lábára, feltolta a popsiját és közben ide-oda forgatta a fejét. Na ezt nem engedtem. Le is csökkent néhánnyal a szopik száma, de nem bántam, így is van még elég. :)

2013. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha téged nem zavar, akkor miért ne engedhetnéd? Én spec. utálom ha bizdergálja közben a másikat, úgyhogy vagy eldugom a póló alá, vagy megbeszélem vele hogy ne piszkálja és kész.

16 hónapos.

2013. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!