Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha akar szopizni engedjem...

Ha akar szopizni engedjem vagy már nem?

Figyelt kérdés
10,5 hós a lányom,már eszik mindent és reggel délben este szopizik.ha közelembe kerül akkor többször is kéri a cicit,utána megnyugszik játszik tovább.adjam neki,vagy már neki "nem való"?cumija nincs,soha nem fogadta el....csak anyatejes baba.
2010. dec. 14. 06:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már mindent eszik,akkor csak cumi helyett kell neki a cici.

A helyedben nappal nem engedném neki,csak este és reggel.

Ha nem szoktatod most le,akkor később még nehezebb lesz.

2010. dec. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy neked mennyi fér bele. Szoptatni addig lehet, amíg mindkét félnek jó. Ha neked már terhes, akkor leépítheted, de amint olvasom, a lányod még igencsak igényelné.

Ennyi idősen az én legkisebbem alig evett még valamit az anyatejen kívül (pár kanállal fogadott csak el, tömni pedig nem lehet egy gyereket). Így számomra evidens volt, hogy annyit szopik, ahányszor csak akar.

Egy éves kora után viszont jó evő lett, de még sokszor szopizott is keveseket. Ha otthon voltunk és nem volt más dolgom, akkor engedtem szopni sokszor. Viszont már volt, hogy nem mindig adtam neki rögtön, ha valami "fontos" dolgom akadt.

2010. dec. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!