Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az elektromos mellszívó...

Az elektromos mellszívó jobban kiszívja a tejet a ciciből mint a kézi?

Figyelt kérdés
Avent kézim van, de elég fárasztó ezzel, és nem vagyok biztos benne hogy jól kiszívja. Érdemes venni elektromosat? Ha igen melyiket?
2009. okt. 17. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nem. És nekem semmilyen gép nem vált be, így megtanultam kézzel fejni.
2009. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.Tapasztalatból mondom.
2009. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem minkettő van.Pesztonka az elektromos,fenét nem ér.A kézit jobb szeretem.
2009. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kaptam egy Avent elektromosat. Eddig egyszer próbáltam, nagyon kényelmes volt és nem volt fárasztó. Remélem be fog válni!


Köszi a válaszokat!

2009. okt. 21. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elektromos Aventest át tudod váltani kézire is ha esetleg még se jön be. Sokkal gyorsabb a kézi részével fejni hamaarabb le tudod szívni a tejet. az elektromos nagyon lassú és nem szív olyan erőteljesen.Nekem ha kézivel csináltam lejött 200 ml tej is ha meg a gépi részét használtam akkor csak 40 ml jött le. nem mindegy. Hozzá tenném nekem nagyon sok tejem volt. És sok mindent ki próbáltam az Avent kézire esküszök.
2009. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!